Proud MaMa

Řada šperků Proud Ma Ma tvoří stylově tvarované řetízky se symbolickým významem. Je nadčasová a má luxusní, modní vzhled.

Všechny šperky obsahují symbolické logo Proud MaMa® Tímto způsobem ukážete, že jste pyšná máma.

Mexická bola - kovový přívěšek - šperk, pro těhotné. Budoucí maminky nosí tento šperk, který dosahuje až na jejich bříško. Při pohybu, při chůzi vydává velmi jemné cinkání, které ještě nenarozené miminko v bříšku uklidňuje. Tyto zvuky dokáže vnímat už od 20. týdne.

Zvuk boly má uklidňující účinky i na maminku, protože kovové zvuky jsou pro člověka příjemné. Po narození miminka lze bolu pověsit do jeho blízkosti, do kočárku, do postýlky....nebo dále nosit jako šperk.

O návrhářce
Rowena Visser-van Nistelrooij má dlouholeté zkušenosti jako návrhářka šperků. Když se stala matkou, vytvořila šperky a příslušenství řady Proud MaMa®. Díky svým návrhům pro maminky a těhotné ženy se Proud MaMa rychle rozšířila po celé Evropě.

CSR
Proud MaMa® pracuje výhradně s výrobci, kteří mají certifikát CSR - společenská odpovědnost firem. Všichni dodavatelé můsí prokázat, že zaměstnávají lidi starší 18+ let, testujeme je prostřednictvím různých kontrolních seznamů / certifikace a přebíráme plně zodpovědnost za tyto firmy.

Značka správná
Proud MaMa® je oficiálně registrován v registru Společenství OHIM ve spolupráci s
https://www.merk-echt.nl/